OptimiDoc instalace a konfigurace

Řešení pro tisk na sdílených tiskárnách. Sdílí Vaši zaměstnanci tiskárny a potřebujete zabránit zneužití vytištěných dokumentů? Už žádné zběsilé běhání k tiskárně. Máme pro Vás efektivní řešení.
Kód produktuLIV1
Cena celkem:bez. DPH
4 500,00 Kč
cena vč. dph 5 445 Kč
ks

Nainstalujeme na Vaše zařízení software, který zamezí odcizení jakýchkoli citlivých osobních údajů při tisku nebo skenování dat. Každý uživatel obdrží svůj unikátní kód, díky kterému bude mít kontrolu nad vytištěnými materiály. Jednoduše už stačí potom jen přejít k tiskárně, tento kód zadat a vybrat, co vše má být vytištěno. V ceně je zahrnuto: instalace a konfigurace jednoho serveru včetně základního školení administrátora. (cca. 2-3 hodiny)

OptimiDoc lze naistalovat na všechny MFP stroje vybavené technologií ConnectKey

 

Jak řešíme GDPR

Jak to funguje:

  • OptimiDoc uzamkne multifunkční zařízení proti neoprávněným osobám. Autentizace je přes kartu nebo PIN. Každému uživateli se zobrazí pouze jeho tiskové úlohy. Ty si na stroji označí, vytiskne a odnese. Tímto se zabrání odcizení jakýchkoli citlivých firemních údajů. Současně se dají také definovat přístupová práva uživatele k jednotlivým zařízením a funkcím OptimiDoc.
  • OptimiDoc využívá pro veškerou komunikaci protokol SSL. Protokol SSL je využíván jak na doručení tiskových od uživatele k zařízení, tak i k ukládání naskenovaných dokumentů z multifunkčního zařízení na server. Všechny data je takto šifrována a zajištěna

 

Poptávka